Branco autodíly

Prodejna přemístěna na adresu Pražská 54 v Kolíně v areálu Lučebních závodů

 

DOPRODEJ náhradních dílů MOTORPAL a ostatních dílů - ceník ke stažení - PDF 


Sachs Tlumiče

Název ZF Trading GmbH (Sachs)
Země původu Německo
Vznik, sídlo 1895, Schweinfurt, Německo
Web www.zf.com
ISO, jakostní certifikace ISO/TS 16949:2002, ISO 9001

Highlights

  • Největší dodavatel tlumičů do prvovýroby

Zajímavosti

Sachs záruka kvality

Za více než 70 let Sachs patří k mezinárodně uznávaný partner pro automobilový průmysl s moderními komponenty a systémy pro pohony a celého podvozku. Sachs nabízí kompletní škálu inovativních řešení, která jsou maximální pohodlí, bezpečnost a spolehlivost.Sachs dodává hydraulické pneumatické tlumiče pro užitková vozidla, všechny vlastnosti vozidla pro bezpečnost na silnici. Při plném zatížení, obtížných situacích jízdy a za jakého koliv počasí počasí.

Tlumiče a úspěch

prostřednictvím technologie a know-how. Základem pro bezpečnost a spolehlivost, navíc k inovativní řešení pro high-kvalitní materiály, robustní konstrukce a propracovaná výroby. Válcové trubice vyrobené z bezešvých tlakových nerezavějící oceli je také v průměru nápravy, odpružení a podmínky použití.

Rozhodujícím faktorem: High-kvalitní komponenty

Vácované chromované pístnice je několikrát leštěn, záruka pro nejvyšší odolnost vůči korozi, nízké opotřebení těsnění a vysokou úrovní komfortu s nízkým třením. Těsnění splňuje nejvyšší požadavky na spolehlivost, teplotní odolnost a trvanlivost. Vnější trubice je ekologicky šetrná ochrana proti korozi a povlak odolává odlétávajícímu kamení, odolné vůči soli, oleji a benzínu. Fixiní klouby jsou s pryžových materiálů vysoce odolné věku, oděru.To vše představuje konstantní výkon tlumičů Sachs po celou dobu životnosti.

Ve zkušebních laboratoří Sachs jsou všechny součásti podrobeny tisíce hodin zkoušek v souladu s náročnými požadavky pro automobilový průmysl na jejich trvanlivost a odolnost vůči agresivním chemikáliím a solí. Teprve když se složí tuto zkoušku, mohou jít spojky a tlumiče SACHS na trh.

Je nutné pro trvalé používání nákladních vozidel tlumičů Sachs nejen vysoká účinnost, výkon a dlouhou životnost, ale také nejvyšší dostupnost. 

Produkty v nabídce

  • Nápravové, kabinové a stabilizační tlumiče

Rychlý kontakt

Zengrova 911, 280 02 Kolín IV
tel.: 321 719 097, 321 719 100
fax: 321 719 099
mobil: 602 502 102
777 302 102
e-mail: branco-nd@email.cz


copyright © branco-nd.cz 2008
Zengrova 911, 280 02 Kolín IV
provozováno na redakčním systému IceCMS
nemovitosti v zahraničí nemovitosti ve Španělsku nemovitosti na Floridě omítky zateplování fasád briketovací lis Teakový zahradní nábytek tipcars