Branco autodíly

Firma přemístěna na adresu Pražská 54 v Kolíně v areálu Lučebních závodů

 

 

PŘEHLED SKLADOVÝCH ZÁSOB KE STAŽENÍ [xls, 328kB]

 

 

 

O firmě

Společnost BRANCO, spol. s r.o. byla založena v r.1995. Od svého vzniku se zabývala  velkoobchodním prodejem náhradních dílů, zejména pro osobní a nákladní automobily. Ještě v roce 1995 navázala spolupráci s výhradním importerem autopříslušenství BOSCH do České republiky se společností Robert Bosch odbytová, s.r.o. a výrobcem vstřikovacího zařízení pro dieselové motory Motorpal Jihlava, a.s..  Na základě stále větší poptávky byl sortiment postupně rozšiřován o vstřikovací komponenty a zařízení firmy Delphi, Denso, Stanadyne, Siemens, Wuzetem a další.  Kromě „standardního“ sortimentu společnost BRANCO, spol. s.r.o. postupně začala nabízet další sortiment autopříslušenství a náhradních dílů až k dnešnímu kompletnímu sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro osobní a nákladní automobily (dále diesel díly pro stavební, silniční a zemědělské stroje), zapalování a žhavení a další příslušenství.

Společnost BRANCO, spol. s.r.o. se orientuje, s důrazem na poskytované záruky, pouze na kvalitní značkové náhradní díly a příslušenství. 

Rychlý kontakt

Pražská 54, 280 00 Kolín II
mobil: 737 202 802
777 302 102
e-mail: branco-nd@email.cz


copyright © branco-nd.cz 2008
Zengrova 911, 280 02 Kolín IV
provozováno na redakčním systému IceCMS
nemovitosti v zahraničí nemovitosti ve Španělsku nemovitosti na Floridě omítky zateplování fasád briketovací lis Teakový zahradní nábytek tipcars