Branco autodíly

Prodejní doba: pondělí - pátek  7-10 a 12-15 hod.

Kvalitní autokosmetika a autochemie CINOL  / tuzemský výrobce 

DOPRODEJ náhradních dílů MOTORPAL a ostatních dílů - ceník ke stažení - PDF 

  • Doprodej vzduchových kompresorů: 4139 - 3.000 Kč  

O firmě

Společnost BRANCO, spol. s r.o. byla založena v r.1995. Od svého vzniku se zabývala  velkoobchodním prodejem náhradních dílů, zejména pro osobní a nákladní automobily. Ještě v roce 1995 navázala spolupráci s výhradním importerem autopříslušenství BOSCH do České republiky se společností Robert Bosch odbytová, s.r.o. a výrobcem vstřikovacího zařízení pro dieselové motory Motorpal Jihlava, a.s..  Na základě stále větší poptávky byl sortiment postupně rozšiřován o vstřikovací komponenty a zařízení firmy Delphi, Denso, Stanadyne, Siemens, Wuzetem a další.  Kromě „standardního“ sortimentu společnost BRANCO, spol. s.r.o. postupně začala nabízet další sortiment autopříslušenství a náhradních dílů až k dnešnímu kompletnímu sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro osobní a nákladní automobily a motocykly (dále diesel díly pro stavební, silniční a zemědělské stroje) ,  tj. díly karoserie, brzdové systémy, díly řízení, elektroinstalace, filtry, chemie a provozní náplně, chlazení/klimatizace, díly motorů, převodovky, zavěšení kol, palivový a výfukový systém, zapalování a žhavení a další příslušenství. Významný podíl obchodní činnosti společnosti také zaujímá vývoz a to zejména dopravní techniky a náhradních dílů.


Společnost BRANCO, spol. s.r.o. se orientuje, s důrazem na poskytované záruky, pouze na kvalitní značkové náhradní díly a příslušenství. 


Firma BRANCO, spol. s r.o. sídlí v Kolíně, své zákazníky má nejen z České republiky. Kromě velkoobchodního prodeje poskytuje i maloobchodní prodej, dále pak poradenství a rozvoz zboží vč. zásilkového prodeje. Prodejní doba je  pondělí – pátek  7-10 a 12- 15 hodin, v ostatní dobu po dohodě dle mobilního  spojení - viz kontakty. V únoru r. 2009 byla dokončena a otevřena vlastní prodejna v Kolíně u  kruhového objezdu při hlavním tahu Praha – Kutná Hora (Čáslav).

Rychlý kontakt

Zengrova 911, 280 02 Kolín IV
tel.: 321 719 097, 321 719 100
fax: 321 719 099
mobil: 602 502 102
777 302 102
e-mail: branco-nd@email.cz


copyright © branco-nd.cz 2008
Zengrova 911, 280 02 Kolín IV
provozováno na redakčním systému IceCMS
nemovitosti v zahraničí nemovitosti ve Španělsku nemovitosti na Floridě omítky zateplování fasád briketovací lis Teakový zahradní nábytek tipcars